Hydraulik Ożarów Mazowiecki, 2014!

Co nas wyróżnia

1
Nasza ekipa pogototowia hydraulicznego jest w stanie dojechać do Państwa w 1h od zgłoszenia awarii na terenie Hydraulik Ożarowa Mazowieckiego i okolic.
2
Firmę tworzą wyłącznie ludzie doświadczeni i uczciwi hydraulicy – naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i solidność wykonania.
3
Naprawiamy i serwisujemy spłuczki zabudowane wszystkich, dostępnych na rynku firm, oraz zajmujemy się naprawą pomporozdrabniaczy Wc.

Niektóre z naszych usług:

Serwisujemy i naprawiamy spłuczki podtynkowe wszelkich, dostępnych firm na rynku. Oferujemy równiez montaz stelaży pod zabudowe.
Pogwarancyjny serwis pomp rozdrabniających Wc. Jeżeli macie Państwo problem z takim urządzeniem - proszę odłączyć od prądu i nas wezwać.
udraznianie wszelkiego rodzaju odbiorników i kanalizacji tj.: Udrażnianie toalet, udrażnianie zlewu, udrażnianie brodzika, udrażnianie wanny itp.
- współpracujemy z firmą WUKO -
Montaż, demontaż armatury łazienkowej i kuchennej. Montaż toalet, podłączenie pralki, podłączenie zmywarki, wypażarki oraz innych urządzeń.
Montaż, demontaż instalacji wodno kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania.Pracujemy we wszystkich systemach dostępnych na rynku.
Natychmiastowe usuwanie awarii hydraulicznych na terenie Pruszkowa i okolic. Dojazd pogotowia hydraulicznego do 1h od zgłoszenia.