Naprawa spłuczek podtynkowych Pruszków

☎ 574 522 939

Naprawa spłuczek podtynkowych Pruszków

Naprawiamy, montujemy i serwisujemy spłuczki w zabudowie takich firm jak:Geberit, Tece, Cersanit, Roca, Grohe, Koło, oraz innych firm.
Naprawiamy, montujemy i serwisujemy pompy rozdrabniające fekalia takich fitm jak: SANIPLUS, SANIPRO, SANIPACK, SANIBROYEUR, SANISLIM, SANITOP, SANIWALL Pro, itp.
Jsteśmy w stanie dojechać do awarii hydraulicznej w przeciągu godziny od przyjęcia zgłoszenia telefonicznego od Państwa, na terenie Pruszkowa i okolic.
Usuwamy wszelkiego rodzaju zatory w kanalizacji wewnętrznej i urządzeniach odbiorczych, tj.: udrażnianie toalet, udrażnianie zlewów i kanalizacji.
Kładziemy oraz naprawiamy instalacje sanitarne, grzewcze we wszystkich dostępnych na rynku systemach. Również usuwamy wycieki, i wymieniamy odcinki instalacji.
Podłanczamy wszelkiego rodzaju urządzenia w gospodarstwie domowym tj.: podłączenie pralki, podłączenie zmywarki, podłączenie wyparzarki oraz innych urządzeń.

Hydraulik Pruszków

Curabitur vel lorem sit amet nulla ullamcorper fermentum In vitae dert varius augue eu consectetur ligulaam dui
Na wykonane przez naszą firme usługi, wystawiamy faktury. Działamy uczciwie, profesjonalnie i legalnie.

Usługi

Niezależnie czy szukasz zwykłego hydraulika, czy specjalisty od montażu całych instalacji, czy poszczególnych urządzeń hydraulicznych, możesz być pewien, że zatrudniony u nas hydraulik Pruszków spełni twoje oczekiwania, a zlecenie zostanie wykonane fachowo i w ustalonym terminie.
Współpracujemy z firmą WUKO, mechaniczne i ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji wewnętrznej i zewnętrznej. - Monitoring rur kamerą z możliwością nagrywania i robienia zdjęć do dokumentacji np. dla ubezpieczyciela.

Porady hydraulika

Krystalizuje się, i zapycha jeszcze gorzej, do tego niszczy instalacje i urządzenia odbiorcze.

Przy zepsutej spłuczce zabudowanej:

Nie zamykaj całej wody w lokalu czy też budynku.

W środku spłuczki masz osobny zawór odcinający, zamykając go, odetniesz wodę jedynie w spłuczce.

Jeżeli pompa rozdrabniająca Wc, się zepsuje:

Odłącz pąpe od prondu i wezwij fachowca, aby nie narazić się na więkrze koszty.

Możemy pomóc, jeżeli silnik nie jest spalony, w przeciwnym razie , koszta renowacji - przekaraczają koszt zakupu nowego urządzenia.